Қостанай қалалық прокуратурасының прокурорларымен ағымдағы жылдың 16 мен 19 қаңтар аралығында қаланың 30 мектебінде 15 000 оқушымен «Бақытты және қауіпсіз балалық шақ» кең ауқымды акциясын өткізілді, оның мақсаты есірткі, алаяқтық және кәмелетке толмағандар арасындағы жыныстық қол сұғылмаушылық саласындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу және қылмыс деңгейін төмендету болып табылады.

Прокурорами Костанайской городской прокуратуры с 16 по 19 января т.г. проведена широкомасштабная акция «Счастливое и безопасное детство» в 30 школах города с 15 000 учащимися, целью которой является профилактика правонарушений и снижения уровня преступности в сфере оборота наркотических средств, мошенничества и против половой неприкосновенности среди несовершеннолетних.